22 Nisan 2015 Çarşamba

Neden Finans Eğitimi?

Kurumsal firmalarda yöneticilik yapan kişilerin iş hayatı hakkındaki bilgi düzeyleri hemen her sektör için geçerlilik göstermektedir. Fakat ne kadar deneyimli olunursa olunsun, faaliyet gösterilen alanda ideal bilgiye sahip olabilmek için o alanda eğitim almış olmak gerekmektedir. Bu nedenle günümüzde pek çok yöneticinin veya yönetici adayının farklı iş kollarına hitap edebilmek adına eğitim sertifikaları almayı tercih ettiğini görebilirsiniz. Örneğin finans alanında faaliyet gösteren kurumsal bir firma yöneticisinin finans eğitimi alması, ya da bu alanda yeterlilik kazanabilmek için finans eğitimi sertifika programı ile kendini geliştirmesi gerekmektedir.


Özellikle kurumsal firmalar açısından son derece önemli olan mesleki yeterlilik belgeleri, hiç kuşku yok ki yöneticiler ve geleceğin yönetici adayları için büyük önem taşıyor. Bu nedenle gelecek planlamasını daha üniversite sıralarındayken yakan gençlerin mezun olur olmaz kendi alanlarında bir sertifika programına katılarak iş bulma süreçlerini şansa bırakmamaları gerekmektedir.

Günümüzde kurumsal firma çalışanlarının eğitim almayı tercih ettiği kurumların başında IBS Türkiye gelmektedir. Finansal yönetim açısından en değerli eğitimi IBS'in finans eğitimi seminerlerinde alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey ise IBS Türkiye'nin internet sitesine girmek ve finans eğitimi tarihleri hakkında bilgi edinip kaydınızı oluşturmak!

IBS Türkiye ile finans eğitimi almayı tercih eden herkesi 4 hafta boyunca sıkı bir eğitim bekliyor! Bu eğitimlerde finansın ve finansal yönetimin dününün, bugününü ve yarınını en ince ayrıntısına kadar öğrenebilirsiniz. Ayrıca vaka analizleri ile desteklenen uygulamalı dersler sayesinde de kısa sürede gerçek iş yaşamının provasını yapma imkanına sahip olabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder