15 Temmuz 2015 Çarşamba

İnsan Kaynakları Eğitimi İçin Doğru Adres: İBSİnsan kaynakları eğitimi almak isteyen onlarca insan var. Fakat önemli olan doğru adreste, uzman eğitmenler eşliğinde insan kaynakları eğitimi alabilmek! İnsan kaynakları eğitimleri birçok kurumda veriliyor. Sizlere düşen görev  yaşadığınız şehirde ki en iyi kuruma ulaşarak oradan eğitim almak.
İstanbul’da yaşayanlar için önerebileceğim  birkaç kurum var. Fakat aralarında en iyisi tartışmasız İBS Türkiye. Yıllardır sektörde olan ve sektörün her alanına hâkim eğitmen kadrosu ve her bütçeye uygun fiyat aralığıyla İBS Türkiye sertifika programları bütün rakiplerini geride bırakmayı başarıyor. Sadece insan kaynakları eğitimi konusunda değil birçok konuda eğitimler veren kurum, sertifika programları konusunda aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bir yer.


İnsan kaynakları eğitimi, satış, pazarlama, finans, e-ticaret, sosyal medya, yöneticilik ve marka eğitimleri gibi birçok eğitimi  IBS Türkiye sayesinde  alarak rakiplerinizi geride bıraka bilirsiniz. Unutulmamalıdır ki üniversite mezunu olmak dahi iş bulmak için çoğu zaman yetersiz kalıyor. Bu sebeplerle bilginize bilgi katacak eğitim programlarına katılmanın ve özgeçmişlerinize aldığınız sertifikaları eklemenin önemi çok büyük.
İnsan kaynakları eğitimi aldıktan sonra birçok şirkete başvurabilirsiniz. Sizinle birlikte aynı şirkete başvuranlar arasından sıyrılmak istiyorsanız İBS insan kaynakları eğitim programları sizin için oldukça önemli.
Yukarıda da belirttiğim gibi insanın kendine yapacağı yatırımdan daha önemli bir yatırım olmadığını düşünüyorum. Bu sebeple bugün size İBS ve insan kaynakları eğitimi konusunda bilgilendirmeye çalıştım. Umarım sizlerde kafanızda ki sorulara yanıt bulmuşsunuzdur. Bir sonra ki yazımda görüşmek dileğiyle.
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder